Klaipėdos „Versmės“ progimnazija

» Savivaldybės biudžetinė įstaiga.

» I. Simonaitytės g. 2, LT-95129 Klaipėda

» Tel. 8 46 324515, 8 607 41469

» Faksas 8 46 324694

» El. paštas versmes@gmail.com

» El. paštas patyciosversmej@gmail.com

» Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190439140  


<<< Ankstesni

Sveikiname Urtę Apulskytę, Eriką Kvasaitę, Godą Smilgytę,
Eglę Krapavickaitę, Austę Gečaitę,
aštuntokių komandą, Klaipėdos miesto Bendrojo lavinimo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos konkurso finaliniame etape ,,Lietuvininkų kraštas: istorija, kultūrinė savastis ir paveldas" laimėjusią II vietą.

Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei.


Sveikiname Austę Gečaitę, 8c klasės mokinę, Tarptautinio epistolinio rašinio konkurse Klaipėdos etape laimėjusią I vietą. Linkime sėkmės!

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Audrai Znaidauskei.


Gerbiami tėveliai, nuo sausio 23 dienos mokykloje bus ,,Tėvų valanda“. Tėvų valanda – tai laikas, kurio metu dalyko mokytojas ar klasės auklėtojas individualiai bendrauja su mokinių tėvais. Susitikimo laiką su mokytoju prašome suderinti iš anksto Mano dienyno žinute ne vėliau kaip prieš vieną dieną iki 18.00.

Susitikimo su mokytojais laikas ČIA.


Sveikiname Ugnę Kaupinytę, 8 e klasės mokinę,
miesto 8-12 klasių biologijos olimpiadoje laimėjusią I-ąją vietą.

Dėkojame biologijos mokytojai Giedrai Mickevičienei.


Suvenyrų konkursas

Konkursui buvo pateikta 86 pavadinimų kūrybiniai darbai iš įvairių šalies miestų ir miestelių. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių Urtės Šimkutės, 8c klasės mokinės, ir Germanto Gabalio , 7c klasės mokinio sėkme. Jų kurti darbai pateko į III konkurso etapą. Urtės sukurtas darbas ,,Lietuvos etnografiniai regionai“ atitiko vieną aukščiausių konkurso tikslų – suvenyras vertas ištiražuoti. Sveikiname mokinius ir dėkojame technologijų mokytojui Aleksandrui Ronkui.
Visus kviečiame apsilankyti parodoje, kurios metu galėsite pasigrožėti šalies mokyklų mokinių darbais.


Gruodžio 12 dieną Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato organizuotame konkurse „Aš matomas“ 7e klasės mokiniai Simas Fedosjev ir Justas Šverebas laimėjo I-ąją vietą.
Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės jų sėkme.


Artėja pati nuostabiausia metų šventė Šv. Kalėdos. Šia proga 1-4 klasių mokiniai susirinko į Kalėdų laukimo renginuką „Svajonių Kalėdos“. Mokiniai smagiai mėtė į taikinį „sniego gniūžtes“, klausėsi Kalėdinių dainų, pagamino eglutės puošmenas – nykštukus, šiltu šokoladu dekoravo Kalėdomis kvepiančius sausainius. Vaikams talkino logopedė Dovilė Beresnevičienė ir specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė.


Gruodžio 4 dieną, siekiant paminėti Pasaulinę AIDS dieną, socialinė pedagogė L. Juodžbalytė-Stungevičienė, visuomenės sveikatos specialistė V. Čižauskaitė ir psichologė G. Vaitiekutė mokykloje organizavo septintų klasių viktoriną-protmūšį „AIDS: geriau žinoti“. Viktorinos metu mokiniai atsakinėjo į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Viktorinos metu vyko atkakli kova, kurios pabaigoje pergalę šventė 7c klasės merginos – Patricija Lukšaitė, Lukrecija Jacynaitė, Liepa Petraitytė, Skaistė Vytuvytė ir Gabrielė Rimkutė.


Šių metų lapkričio 29 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos pradinukai dalyvavo „Žinau Moku Galiu“ – gabių mokinių ugdymo projekto renginyje „Jaunasis tyrėjas“. Vaikai pademonstravo daugiau nei 30 bandymų ir eksperimentų! Buvo daug įspūdžių, daug nuostabos ir begalė gerų emocijų. Dėkojame jauniesiems tyrėjams, juos ruošusioms mokytojoms bei renginio organizatorėms L. Steponavičienė, J. Lipinskienei, M. Mikulienei.


Specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė drauge su 3d ir 3b klasės mokiniais dalyvavo respublikiniame projekte „Draugo diena“. Projekto tikslas buvo paminėti draugo dieną, kuri yra švenčiama lapkričio 29-ąją. Projektas vyko visą lapkričio mėnesį, o lapkričio 29 d. buvo paskutinis etapas – „Draugystės dienos“ minėjimas. Šią dieną trečiokai atliko užduotis, atsiųstas draugų iš Jonavos pradinės mokyklos. Mokiniai susidomėję žiūrėjo skaidres apie gyvūnų draugystę, išmoko naujų patarlių šia tema, sakė komplimentus savo draugams. Trečiokai suprato kaip gera girdėti gerus žodžius, kaip svarbu turėti tikrą draugą ir pačiam tokiu būti. Visi džiaugėsi gautomis Jonavos draugų dovanomis.


Lapkričio 23 d. „Versmės“ progimnazijos 5-6 klasių mokiniai ir mokytoja Jūratė Karpauskienė dalyvavo Šiauliuose respublikinėje mokinių konferencijoje „Šiandienos išmanioji mokykla… Kokia ji?“
Džiaugiamės ir dalinamės įspūdžiais.


Lapkričio 23 dieną „Gilijos“ pradinėje mokykloje vyko Klaipėdos miesto ir regiono pradinių klasių mokinių ir mokytojų praktinė konferencija „Žiniukų akademija“. Mūsų mokyklą atstovavo 2b klasės mokiniai Nandas Mendelis, Justina Jakubaitytė, Karina Kozun, Laurynas Naruševičius; 4 a klasės mokiniai Vilius Vaitkevičius, Rugilė Ivanauskaitė, Auksė Dragūnaitė, Kristina Šukytė, Marina Semenenia Skaidra Volkvičiūtė ir 4d klasės mokiniai Dovydas Bušnevas ir Rugilė Petkevičiūtė. Dėkojame mokiniams pristačiusiems įdomius pranešimus bei mokinius paruošusioms mokytojoms Nelitai Gedminienei, Gražinai Šimkuvienei bei Inai Viskontaitei.


Kviečiame paskaityti naują mokyklos laikraščio Versmė numerį ČIA.


Sveika gyvensena – tai įpročių visuma, kuri susidaro veikiant socializacijos procesui visą žmogaus gyvenimą. Sveikatą stiprinanti elgsena – kai sąmoningai elgiamasi taip, kad sveikata stiprėtų, arba tikimasi, kad taip elgiantis ji sustiprės.
Lapkričio 20-24d. mokykloje buvo minima sveikos gyvensenos savaitė. Ta proga visiems mokiniams buvo vedamos pamokos sveikos mitybos tematika, priminta ir skatinama rankų plovimo nauda, siekiant išvengti įvairių susirgimų. Taip pat aktyvių pertraukų metu surengtos mankštelės vaikams, įvairūs žaidimai. Kaip žinome, sportuojant išsiskiria laimės hormonas endorfinas, todėl tikrai netrūko gerų emocijų, šypsenų ir juoko.


Lapkričio 24 d. Klaipėdos mieste vyko meninio skaitymo konkursas rusų kalba „Užburiantys poezijos garsai“. Sveikiname
Jokūbą Žvaliauską, 7e klasės mokinį, laimėjusį I-ąją vietą ir
Laurą Gričkūnaitę, 6d klasės mokinę, laimėjusią specialų prizą.
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Antoninai Savickienei.


Lapkričio 21d. Klaipėdos mokslų ir technologijų parke vyko Micro:Bit kūrėjų diena. Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sveikino miesto svečius ir klaipėdiečius aktyviai susirinkusius į dirbtuves. Mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai – N.Kalpokas, A.Arys, M.Būdvytas – buvo supažindinti su „Micro:bit“ kompiuteriuku ir jo teikiamomis galimybėmis. Meras linkėjo mokiniams būti išmaniems ir kūrybiškiems bei naudotis visomis galimybėmis.
Dėkojame saugaus interneto ambasadoriui, mūsų mokyklos technologijų mokytojui A.Ronkui už iniciatyvumą.


Lapkričio 21 d. Klaipėdos mieste vyko rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašau gražiai ir taisyklingai“. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos laimėtojus:
Livei Sun 8a kl. mokinė, II vieta, mokytoja I.Bodindorfienė;
Jokubas Žvaliauskas 7e kl. mokinys, III vieta, mokytoja A.Savickienė;
Vilija Žutaitė 6e kl. mokinė, III vieta, mokytoja A.Savickienė.


Sveikiname Milaną Jolkiną, 3c klasės mokinę, Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2-4 klasių dailyraščio konkurse „Plunksnelė“ laimėjusią II vietą. Dėkojame pradinio ugdymo mokytojai Vidai Anglickienei.


Lapkričio 16d. mūsų progimnazijoje įvyko greitojo skaitymo konkursas ,,Minutė''.
Konkurse dalyvavo Prano Mašioto, „Smeltės“, „Verdenės“, „Sendvario“ ir „Versmės“ progimnazijų mokiniai.
Sveikiname I - os vietos nugalėtojus:
1. Vitę Vitkutę 5b kl. mokinę, „Verdenės“ progimnazija (mokytoja Areta Tamošaitienė)
2. Emiliją Jankauskaitę 6c kl. mokinę, „Versmės“ progimnazija (mokytoja Audra Znaidauskė)
3. Liepą Kaminskaitę 7c kl. mokinę, Prano Mašioto progimnazija (mokytoja Vilieta Juškienė)
4. Igną Rinkevičių 8a kl. mokinį, „Smeltės“ progimnazija (mokytoja Regina Bertašienė)


Lapkričio 16 dieną Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 7-8 klasių mokinių komanda dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių ugdymo karjerai konkurse „Profesijų labirintai“ ir laimėjo II vietą. Sveikiname Urtę Apulskytę 8d, Kamilę Kaziulytę 8a, Gustą Mickonį 7c, Dominyką Pocių 8d, Orintą Šimkutę 7e ir dėkojame socialinei pedagogei Lijanai Juodžbalytei-Stungevičienei ir psichologei Gintarei Vaitiekutei.


Saugus ir draugiškas internetas. Tai kiekvieno ,,Versmės“ progimnazijos bendruomenės nario siekiamybė. Ar kada susimąstėte, kad viena ar kita nuotrauka, vienas ar kitas vaizdelis, kurį pasiskoliname iš ,,Google“ svetainės yra apsaugotas autorinių teisių įstatymo? Ar susimąstėte, kad visiškai ,,nekalta“ informacija negarbingų žmonių rankose gali virsti pavojingu ginklu? Spalio paskutinėmis dienomis mokykloje vyko mokymai, kuriuos vedė saugaus interneto ambasadorius, technologijų mokytojas Aleksandras Ronkus. Mokymų metu buvo kalbėta apie interneto platybėse besislepiančius pavojus ir galimybes, kaip užkirsti nesaugiems sprendimams kelią. Tik dirbdami kartu, skleisdami informaciją apie saugų internetą, patys jausimės saugiai ir saugosime savo vaikus.

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.draugiškasinternetas.lt


Lapkričio 9 dieną mokykloje vyko Klaipėdos miesto vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ 5-6 klasių grupėje. Skleisti sveikos gyvensenos principus buvo pasiryžę net šešių progimnazijų moksleiviai. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname Rugilę Kelpšaitę, Aušrinę Sobutaitę, Antaną Ežerskį, Kasparą Jonkų, Dovydą Pakulį, 6b klasės mokinius, ir dėkojame sveikatos priežiūros specialistei Vestai Čižauskaitei ir lietuvių kalbos mokytojai Žibutei Vitkienei.


KŪRYBINGI TĖVAI – SĖKMINGI TĖVAI

Kai moksleiviai mėgavosi paskutinėmis atostogų dienomis, Klaipėdos „Versmės” progimnazija sukvietė bendruomenę į konferenciją „Kūrybingi tėvai – sėkmingi vaikai”. Renginys prasidėjo tėvų ir vaikų pasirodymais. Atgijo ne tik lėlės-pirštinės, kurios prakalbino ir privertė nusišypsoti rimtus susirinkusiųjų veidus, bet jautriai nuskambėjo ir Nedos Malūnavičiūtės daina ,,Kai tu šalia”. Psichologas Evaldas Karmaza susirinkusiems mokytojams, tėvams, ikimokyklinio ugdymo pedagogams atskleidė akivaizdžią tiesą – šiandien jaunuolių gyvenime karaliauja ponas ,,NENORAS”. Susimąstyti privertė ir charizmatiškas LCC tarptautinio universiteto lektorius Emilijus Gricius.

Tikriausiai sėkmė lydi tik tuos, kurie daro daugiau, nei numatyta instrukcijose. „Versmės“ progimnazija didžiuojasi turėdama tokią darnią bendruomenę. Tuos, kurie mato savo darbo prasmę ir tikslą. Norisi tikėti, kad pavyzdys yra užkrečiamas. Tegu kūrybingi tėvai brandina kūrybingus vaikus.


Senesni >>>

Laisvos darbo vietos

Nėra.

 

Valgyklos meniu

Valgiaraštis 02.12-02.15 d.

Tėvų valanda

Plačiau ČIA.

Laisvos mokymosi vietos

Nėra.

Priėmimas

Nauja mokinių priėmimo tvarka.

Prašymas į mokyklą mokytis pagal
pradinio ugdymo programą.

Prašymas į mokyklą mokytis pagal
pagrindinio ugdymo programą.

Plačiau ČIA.

Kvalifikaciniai renginiai

 

Parama

Visus norinčius pagerinti Jūsų
vaiko gerbūvį mokykloje,
kviečiame paremti mokyklą.

Mokyklos sąskaitos Nr.: 
LT62 7300 0100 0233 1596
(Swedbank, AB).

 Iš anksto dėkojame.