Klaipėdos „Versmės“ progimnazija

» Savivaldybės biudžetinė įstaiga.

» I. Simonaitytės g. 2, LT-95129 Klaipėda

» Tel. 8 46 324515, 8 607 41469

» Faksas 8 46 324694

» El. paštas versmes@gmail.com

» El. paštas patyciosversmej@gmail.com

» Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190439140  


<<< Ankstesni

Respublikinė atvirukų paroda „Linkėjimai Lietuvai
Lietuvos šimtmečiui paminėti Simono Dacho progimnazijoje organizuota respublikinė atvirukų paroda „Linkėjimai Lietuvai“. Parodos tikslas buvo ugdyti pilietiškumą, meilę savo šaliai. Šioje parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 2-5 klasių mokiniai. Jie kūrė atvirukus ir rašė palinkėjimus Lietuvai. Dalyviai Lietuvai linkėjo laimės, tikėjimo, ištvermės, vilties, stiprybės, drąsos, taikos, džiaugėsi gyvenantys Lietuvoje. Mokinius dalyvauti parodoje paskatino mokyklos specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė.


Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II –ame etape Klaipėdos mieste 8 c kl. mokinė Urtė Šimkutė užėmė III vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje Šiauliuose. Dėkojame mokytojui Aleksandrui Ronkui.


Kovo 2 dieną, VERSLUMO IR KARJEROS UGDYMO dieną, 2b klasėje svečiavosi ir apie pardavėjos profesiją pasakojo Patricijos ir Justinos mamytės. Mokiniai sužinojo kokiomis savybėmis turi pasižymėti pardavėjos, ką mokėti ir žinoti, kaip kilti karjeros laiptais. Pasirodo, kad tai - labai nelengva, reikalaujanti ištvermės, kantrybės, sumanumo, matematinių gebėjimų, mąstymo, gerų manierų specialybė.
Prieš mugę visi pasipraktikavo skaičiuoti žaisdami „Parduotuvę“.
Kaziuko mugėje stalai lūžo nuo gausybės skanėstų bei pačių gamintų darbelių. Po šventės visi laimingi skaičiavo savo nelengvai uždirbtus pinigėlius gerai suprasdami, kad norint gauti, reikia nemažai darbo ir įdėti.


Vasario 28 d. mūsų mokykloje vyko miesto 4 klasių konkursas „Žinau, moku, galiu“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Dalyvavo penkios šaunių ketvirtokų komandos. Atvyko svečiai iš H. Zudermano, S. Dacho, Verdenės ir Tauralaukio mokyklų. Mokiniai varžėsi demonstruodami savo žinias apie Lietuvą, jos istoriją. Parodė sumanumą ir išradingumą atlikdami dalykines ir įdomiąsias užduotis. Geriausiai sekėsi H. Zudermano gimnazijos atstovams. Jie užėmė I-ąją vietą. Sveikiname mūsų svečius! Puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos ketvirtokai. Jų komanda užėmė II-ąją vietą. Dėkojame renginio organizatorėms: Daivai Monkevičienei, Erikai Beriozkinienei, Sandrai Gedvilienei, Vidai Anglickienei, Inai Viskontaitei, Ingai Jaunienei, Irenai Erniulienei. Ir mokyklos komandą paruošusiai Rasai Balčienei.


Vasario 27 d. Klaipėdos mieste vyko matematikos konkursas ,,Kodas“. Džiaugiamės ir sveikiname Gabiją Tamošiūnaitę ,6e klasės, ir Arną Lukšą, 5e klasės mokinius, laimėjusius II-as vietas.
Dėkojame matematikos mokytojoms D.Norkienei ir E.D.Frėzienei.


Vasario 16 d. 5c klasės mokiniai su savo auklėtoja Asta Jaramavičiūte dalyvavo miesto moksleivių akcijoje ,,Aš sveikinu visus“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


Paskutinę kalendorinės žiemos dieną, vasario 28-ąją, net dvi mišrios 7-8 klasių mokinių komandos atstovavo mūsų mokyklai konkurse „Žiniakovė“ Gargžduose. Konkurso metu buvo tikrinamos lietuvių kalbos bei literatūros, istorijos žinios, prireikė net informacinių technologijų įgūdžių. Tarpusavyje rungėsi net 15 komandų. Joms teko ir rebusą spręsti, ir atpažinti dėlionėse paslėptas istorines asmenybes, atsakyti į įvairius klausimus ir net redaguoti tekstą. Džiugu, kad nelengvoje kovoje versmiečiams pavyko užimti garbingą trečią vietą.
Dėkojame Skaistei Vytuvytei 7c, Taitvydui Kukliui 7c, Smiltei Linkauskaitei 8a, Kornelijai Daukintytei 8a ir Urtei Apulskytei 8d.


2018 m. vasario 27 d. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro taurės paprasčiausių laivų modelių varžybos. Jose dalyvavo 5e klasės mokiniai: Lukas Daugintis, Albertas Liauba, Ardas Liaukonis ir Liutauras Songaila.
Lukas Daugintis EH – 600 modelių klasėje laimėjo I vietą, o EK – 600 modelių klasėje – III vietą.
Sveikiname. Dėkojame mokytojui Aleksandrui Ronkui.


2018- 02- 08 Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ nariai įteikė šimtmečio dovaną Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos moksleiviams – linksmą spaudos konferenciją. Svečiai ne tik atsakinėjo į sporto žurnalisto Elijaus ir laisvalaikio žurnalistės Gustės klausimus, bet drąsiai, garbingai priėmė visus iššūkius. Jaunasis komandos žaidėjas M. Jucikas išraiškingai perskaitė V.Račicko apsakymėlį „Dvi pamokos“. Neptūnietis M.Kačinas improvizavo derinuką su versmiečiu Augustu. Profesionalus klubo „Neptūnas“ fotografas suorganizavo fotosesiją- kadrą su komandos fanais. Jaunosios komandos šokėjos dovanojo energingą minutės pertraukėlę. O kur dar įspūdingos dovanos ir autografai! Ačiū 4e klasės mokinio E.Urbono šeimai už padovanotas džiaugsmo akimirkas Klaipėdos „Versmės“ bendruomenei. Dėkojame renginį organizavusioms 4-tų klasių mokytojoms ir šokių mokytojai I.Stonienei.


Gerbiami Tėveliai, primename, kad nuo vasario 19 d., 8.00 prasideda dokumentų priėmimas į pirmas, o nuo vasario 21 d., 8.00 - į penktas klases. Jeigu prašymus išsiuntėte registruotu laišku, į mokyklą ateiti nereikia.

Priimtų mokinių sąrašai bus skelbiami mokyklos internetiniame puslapyje, pasibaigus pagrindinio priėmimo terminui, birželio 10 - 25 dienomis.


Naujų mokinių priėmimas

Dokumentai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. vasario 19 d. 8.00

Dokumentai į penktas klases priimami nuo 2018 m. vasario 21 d. 8.00

Prašymai mokykloms teikiami asmeniškai ar registruotu laišku. Pirmąją prašymų priėmimo dieną pirmiausia bus įregistruojami registruotais laiškais atsiųsti prašymai. Asmeniškai teikiami prašymai įregistruojami pateikimo metu. Registruotu laišku pateikti prašymai mokyklose įregistruojami per vieną darbo dieną, bet ne anksčiau kaip 2018-02-19 į 1 klases;  5, 2-8  klases  ne anksčiau kaip 2018-02-21.

Plačiau skiltyje "Priėmimas".


Kviečiame paskaityti naująjį mokyklos laikraštuko numerį ČIA.


Švęskime Lietuvos gimtadienį

Ne kartą esame girdėję lietuvišką patarlę –,,Ne laikas kalti geležį, kada ji atvėsta”. Taigi laikas, tas kaltininkas, kuris visus paskatino suklusti ir prisiminti, jog esame lietuviais.
Pasitikdami Lietuvos 100-metį Klaipėdos „Versmės” progimnazijos mokytojai ir mokiniai aktyviai įsitraukė į pasiruošimą šventei. Tautine atributika pasipuošė visa mokykla. Mokiniai vėrė vėrinį iš Lietuvos perlų, kur kiekviename perle įrašė svarbius kiekvieno lietuvio širdžiai istorinius įvykius, asmenybes. Kiekvienas, net pirmokėlis, dar netvirtai gulančiomis raidėmis rašė palinkėjimus Lietuvai. Palinkėta visko: daug saulėtų dienų ir laimingų vaikų šypsenų, kad Lietuva būtų gyva lietuvių širdyse, vienybės ir stiprybės, laisvės, būti gėlu vandeniu, kuris dovanoja ir saugo gyvybę. Dalyvauta projektuose “Piešiu Lietuvos vardą”, “100 žodžių Lietuvai”. Nemažai diskutuota ir kalbėta, kodėl šiandien gera gyventi Lietuvoje. Išrinkti saugiausi lietuviški žodžiai: taika, tiesa, tvarka, ąžuolas, atsakomybė, dėkui, meilė, namai, laisvė, šeima, įstatymas ir keletas kitų. Koks svarbus lietuviškas žodis, vaikai įprasmino netgi kepdami sausainius-raides, kurie sugulė į žodžius. Surengta interaktyvi viktorina, kur mokyklos bendruomenė galėjo pasitikrinti istorines žinias apie Lietuvą, 100-mečio proga visų dalyvių laukė 100 klausimų. O kur dar didžiulį įspūdį palikusi galimybė pasirašyti po Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopija, kuri į mokyklą buvo atvežta vasario 6-ąją. Visų rankos prisidėjo karpant trispalvius drugelius, kurie lengvais sparnų mostais sutūpė ant sienos atkartodami Lietuvos teritorijos kontūrus žemėlapyje.
Tai tik graži pradžia, kurią vainikuos šventiniai Vasario 16-osios renginiai. Laukite tęsinio.


KINGS KOMANDA SVEIKINO MOKYKLOS MOKINIUS
Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!
KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose.
Sveikiname mokinius, laimėjusius Auksinius diplomus:
Aureliją Gardžiulytę, 6e klasė
Daną Praškevičių, 7b klasė
Algirdą Griną, 7b klasė
Beną Varanauską. 7d klasė
Urtę Jonavičiūtę, 7d klasė

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk
Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12-30 dienomis visiškai nemokamai!
Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!


Artėjančiam Lietuvos šimtmečiui ruošiasi visa Lietuva. Gimtadienio dovanas ruošė ir mūsų progimnazijos 1–4 klasių mokiniai vykdydami projektą „Veriu vėrinį iš Lietuvos perlų“:
I-ų klasių mokiniai piešė Lietuvos vardą.
II-ų klasių mokiniai dovanojo 100 žiedų.
III- ių klasių mokiniai kūrė atvirutes.
IV- ių klasių mokiniai dovanojo 100 žodžių, iliustruodami savo kūrybos eilėraštukus.
Mokiniai rašė linkėjimus Lietuvai ant atvirlaiškių, iš kurių kiekviename aukšte buvo sukurta vėliavos kompozicija. Suvertas vėrinys iš Lietuvos perlų. Tarp prezidentės, Čiurlionio, V. Kudirkos, L. Donskio puikuojasi ir mūsų progimnazijos direktorė G. Pocienė. Visi šie mokinių kūrybiniai darbai puošia mokyklos erdves bei džiugina ne tik mūsų bendruomenę, bet ir svečius. Projekto pabaigai surengtas renginys „Ir aš tikrai myliu Lietuvą“ , į kurį mokiniai apibendrinti savo veiklas atėjo pasipuošę trijų spalvų skarelėmis, plevėsuodami vėliavėlėmis. Šventė baigėsi vieningai ir linksmai dainuojant M. Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?“
Lietuvos gimtadienį švęsti pasiruošę!
Projekto vadovė Nelita Gedminienė, darbo grupė: Laima Steponavičienė, Dalė Jurkienė, Virginija Petrikienė


Vasario 9 dieną mūsų mokykloje vyko pamokėlės su nuostabia viešnia Laura Panave, kuri pasidalino savo žiniomis ir patirtimi, suteikė ypatingai daug vertingos informacijos mergaitėms „mūsų“ klausimais. Neužteko net laiko, kiek klausimų buvo užduota!
Ačiū "Gentle Day", kurie suteikė „pamatus“ sunkiame brendimo kelyje, pasidalino savo rūpestingumu.
Dabar bus kur kas paprasčiau žengti į mažųjų moteryčių pasaulį.


Artėjant Vasario 16-ajai – dienai, kai prieš šimtą metų Lietuvos Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, į mūsų mokyklą iš ,,Varpo“ gimnazijos atkeliavo Nepriklausomybės Akto kopija. Iškilmingas dokumento priėmimas vyko I a. fojė. Po to dokumentas buvo nuneštas į biblioteką, kur pageidaujantys turėjo galimybę padėti savo parašą šalia signatarų parašų – tokiu būdu raginome patirti tai, ką prieš šimtą metų patytė drąsūs ir laisvi žmonės. Pasirašant ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopijos, kvietėme įsipareigoti savo valstybei gerais darbais ją garsinant, būti dorais ir atsakingais jos piliečiais.
Vasario 7 d. Nepriklausomybės Akto kopiją perdavėme ,,Aukuro“ gimnazijai.


2018 m. vasario 6 d. mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo Mero taurės pradinių klasių sporto žaidinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose ir II pogrupyje iškovojo II-ąją vietą. Komanda ČIA.

Dėkojame mokiniams ir komandos vadovei mokytojai Erikai Beriozkinienei!


Sausio 31 d. Klaipėdos m. vyko dailaus rašto konkursas "Žąsies plunksna". Džiaugiamės dailiaraščiais ir sveikiame Eriką Astrauskį, 7e klasė mokinį, laimėjusį I vietą ir Ugnę Grikšaitę, 6a klasės mokinę, laimėjusią III vietą.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Vaidai Būdvytienei ir Vidai Sebeckytei.


2017-2018 m.m. I pusmečio pirmūnai:

1-4 klasės. 5-8 klasės.


Senesni >>>

Parama

Ačiū visiems, padedantiems mokyklai bet kokia forma – darbu ar patarimu.
Nuoširdžiai dėkojame visiems už geranorišką 2% GPM paramą.
Plačiau ČIA.

Visus norinčius pagerinti Jūsų
vaiko gerbūvį mokykloje,
kviečiame paremti mokyklą.

Mokyklos sąskaitos Nr.: 
LT62 7300 0100 0233 1596
(Swedbank, AB).

 Iš anksto dėkojame.

 

Laisvos darbo vietos

Nėra.

 

Valgyklos meniu

Valgiaraštis 03.19-03.23 d.

Tėvų valanda

Plačiau ČIA.

Laisvos mokymosi vietos

Nėra.

Priėmimas

Nauja mokinių priėmimo tvarka.

Prašymas į mokyklą mokytis pagal
pradinio ugdymo programą.

Prašymas į mokyklą mokytis pagal
pagrindinio ugdymo programą.

Plačiau ČIA.

Kvalifikaciniai renginiai