Komisijos ir darbo grupės

Priėmimo į mokyklą komisija:

Komisijos pirmininkė Vaida Būdvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Komisijos sekretorė Nora Lukoševičiūtė, raštinės administratorė
Nariai  
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jurgita Petkutė-Jevstafjeva direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jūratė Grubliauskienė mokyklos tarybos narė
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagogė

Vaiko gerovės komisija

Komisijos pirmininkė Jurgita Petkutė-Jevstafjeva, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Komisijos sekretorė Edita Paulikaitė, bibliotekininkė
Nariai  
Vaida Būdvytienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jūratė Karpauskienė specialioji pedagogė
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagė
Gintarė Vaitiekutė psichologė
Rasa Balčienė pradinių klasių mokytoja
Vilija Buivydienė dorinio ugdymo (etikos) mokytoja
Aistė Lajauskienė specialioji pedagogė
Erika Lapaitė-Bružienė mokyklos tarybos narė

Darbo grupė progimnazijos strateginiam planui parengti:

Darbo grupės vadovė Gražina Pocienė, direktorė
Nariai  
Vaida Būdvytienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Aleksandras Ronkus progimnazijos tarybos pirmininkas
Jolanta Dargienė direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams
Vaida Jokšienė metodinės tarybos pirmininkė

Darbo grupė progimnazijos veiklos planui parengti:

Darbo grupės vadovė Gražina Pocienė, direktorė
Nariai  
Vaida Būdvytienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jurgita Petkutė-Jevstafjeva direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jolanta Dargienė direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams
Aleksandras Ronkus progimnazijos tarybos pirmininkas
Vaida Jokšienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, tarybos pirmininkė
Gintarė Vaitiekutė psichologė
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagogė

2018-2019 mokslo metų progimnazijos ugdymo plano rengimo darbo grupė:

Darbo grupės vadovė Vaida Būdvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jurgita Petkutė-Jevstafjeva direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vaida Jokšienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, tarybos pirmininkė
Mindaugas Jonas Urbonas lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkas
Vida Anglickienė pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė
Asta Buivydienė dorinio ugdymo mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų metodinės grupės pirmininkė
Laura Bukantė matematikos ir informacinių technologijų metodinės grupės pirmininkė
Vida Sebeckytė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Emilija Šulnytė užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė
Vilma Mažeikienė menų, technologijos, muzikos ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė
Birutė Ilginytė gamtos ir socialinių mokslų metodinio būrelio pirmininkė

Įsivertinimo ir pažangos grupė:

Darbo grupės vadovė Vaida Būdvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jurgita Petkutė-Jevstafjeva direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ilona Černiavskaja informacinių technologijų vyr. mokytoja
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagogė
Gintarė Vaitiekutė psichologė

Progimnazijos korupcijos prevencijos darbo grupė:

Darbo grupės vadovė Lina Kuisė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Vaida Būdvytienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Birutė Vareikienė istorijos mokytoja metodininkė
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagogė

Interneto svetainės darbo grupė:

Pirmininkė Vaida Būdvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Lina Kuisė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Artūras Putejevas informacinių komunikacinių technologijų specialistas
Loreta Vyšniauskienė anglų kalbos mokytoja metodininkė
Vaida Jokšienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, tarybos pirmininkė

Raštingumo ugdymo mokykloje darbo grupė

Darbo grupės vadovė Vaida Būdvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Vaida Jokšienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Vida Sebeckytė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Audra Znaidauskė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Žibutė Vitkienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Mindaugas Jonas Urbonas lietuvių kalbos mokytojas

Mokinių profesinio orientavimo darbo grupė

Pirmininkė Jurgita Petkutė-Jevstafjeva, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai  
Vaida Būdvytienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ilona Černiavskaja informacinių technologijų mokytoja metodininkė
Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė socialinė pedagogė
Vilma Mažeikienė technologijų mokytoja metodininkė
Daiva Monkevičienė pradinių klasių mokytoja metodininkė
Edita Paulikaitė bibliotekininkė
Gintarė Vaitiekutė psichologė