Projektai

Klaipėdos „Versmės“ progimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte pagal programą Erasmus + „A Digital Program for Sexual Education in Secondary Schools (EDDIS)“

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ pristatymas. (3,11 MB)
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Well“. (61,5 MB)
 Pirmojo projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ programa šalių partnerių susitikimo Lenkijoje darbotvarkė. (447 KB)
 Susitikimo Lenkijoje akimirkos: ČIA ir ČIA.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Portugalijoje darbotvarkė. (229 KB)
 Mokinių įspūdžiai iš Portugalijos. (1,08 MB)
 Akimirkos iš tarptautinio šalių partnerių susitikimo Portugalijoje.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Eco“ (61,9 MB)
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Italijoje darbotvarkė. (108 KB)
 Mokinių įspūdžiai iš Italijos. (3,77 MB)
 Akimirkos iš tarptautinio šalių partnerių susitikimo Italijoje.
Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Safe“ (20,7 MB)
Antrojojo projekto „Give 5: A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Turkijoje darbotvarkė (260 KB)
 Susitikimo Turkijoje akimirkos: ČIA
Trečiojo projekto „Give 5: A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Lietuvoje darbotvarkė (225 KB)
Akimirkos iš tarptautinio šalių partnerių susitikimo Lietuvoje: ČIA

Tarptautinis Erasmus+ projektas „I have rights“ bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu. Plačiau ČIA.
 Projekto „I Have Rights“ pristatymas. (1,60 MB)
 Susitikimo programa. (391 KB)
 Mokyklos pristatymas. (928 KB)
 Projekto „I Have Rights“ mokymai. (517 KB)
 Mokymų akimirkas galima peržiūrėti ČIA.
 Mokymų programa. (943 KB)

Tarptautinis Etwinning projektas “ Let’s hunt legends together“ ( 5 a, c klasės). Dalyvauja mokyklos iš Lenkijos, Ispanijos, Rumunijos, Latvijos. (89,1 KB)

Mokykloje vykdoma „Lions Quest“ programa. (1,26 MB) Plačiau ČIA.